Загальна площа лісового фонду підприємства – 2886,3 га., до складу території підприємства входять відповідні об’єкти, які відносяться до природно-заповідного фонду України.
Середньооблікова кількість працівників на підприємстві 74 чол.

Про підприємство

Керівництво

ПРО ПІДПРИЄМСТВО.

Комунальне підприємство «Лісопаркове господарство «Конча-Заспа»

Комунальне підприємство «Лісопаркове господарство «Конча-Заспа» створено рішенням Київської міської ради депутатів трудящих від 10.12.1957 р. №2159 «Про відвод Управлінню зеленої зони м. Києва території в районі урочища «Конча-Заспа» під будівництво лісопаркового господарства», є правонаступником державного комунального підприємства лісопаркового господарства «Конча-Заспа», засновано на комунальній власності територіальної громади м. Києва.

До складу підприємства увійшла частина лісових масивів Київського та Боярського державних лісових господарств.

В межах території лісопаркового господарства можна чітко простежити ознаки переходу лісостепової зони в зону Полісся. Породний склад насаджень переважно сформований сосновими культурами, з домішками дубово-грабових культур. Окрім того також зустрічається насадження берези, осики, вільхи у південній частині балансової території. Окрему увагу слід звернути на велику кількість рідкісних видів рослин і тварин, занесених до «Червоної книги України», зокрема Сон лучний, Сон розкритий, Жук-самітник, Ящірка зелена.

Загальна площа лісового фонду підприємства – 2886,3 га., до складу території підприємства входять відповідні об’єкти, які відносяться до природно-заповідного фонду України.

Середньооблікова кількість працівників на підприємстві 74 чол.

ДІЯЛЬНІСТЬ.

До складу підприємства входять два лісництва, зокрема, Конча-Заспівське та Дачне лісництва. В свою чергу до складу Конча-Заспівського лісництва входить цех переробки деревини.

Господарська діяльність підприємства спрямована на проведення комплексу заходів з формування та оздоровлення лісів, а також на раціональне використання лісів для задоволення потреб населення в деревині і іншій продукції лісу, поліпшення породного складу і якості деревини лісових насаджень, охорону лісів від пожеж, шкідників і хвороб лісу, раціональне використання земель лісового фонду, створення умов для відпочинку населення.

Багатство та різноманітність природи, мальовничі краєвиди, велике екологічне значення природного комплексу господарства як інфільтраційного поля Дніпра визначають його надзвичайну цінність у природоохоронному відношенні.